אודות איגוד הזוכים

איגוד הזוכים שם לעצמו שלוש מטרות מרכזיות:

  1. מידע – הנגשת מידע לרוכשי נדל״ן למגורים ולמתמודדי וזוכי דירות בהגרלות מדינה כדי לגשר על הפערים בין כל הגופים השונים המעורבים בתהליך.
  2. קהילה – הפצה והנגשה של מידע חיוני ממומחים וחברים בקהילה שילוו את הרוכשים משלב ההחלטה או הזכייה ועד לקבלת המפתח ואכלוס הדירה.
  3. הצעות ערך אטרקטיביות – איגוד המציע לחבריו מגוון רחב של שירותים ומוצרים משורה רחבה של ספקים ומומחים במחירים בלעדיים לחברי האיגוד.

במהלך שנת 2020, לאחר למעלה משנתיים בהן חקרנו את הנושאים הרלוונטיים, קיבלנו אלפי פניות של זוכים ורוכשי נדל״ן למגורים בשוק החופשי, למדנו מה הם פערי המידע הקיימים, באיזה קשיים מרביתם נתקלים, מהן צמתי ההחלטה הקריטיים לאורך הדרך ובאיזה נקודות נדרש סיוע נוסף.

באתר שלנו תוכלו למצוא מידע וטיפים ייחודיים לזוכי מחיר למשתכן, מחיר מטרה, דירה בהנחה ורוכשי נדל״ן למגורים בשוק החופשי שנכתבו על ידי מומחים מכל מיני תחומים, זאת על מנת  לגשר על פערי המידע בין הגורמים השונים המעורבים בתהליך (הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון, חברות הפיקוח, הבנקים ועוד).

קהילת הזוכים בפייסבוק

במידה וכבר זכיתם בהגרלה, אתם גם מוזמנים להצטרף לקהילה שלנו בפייסבוק "איגוד הזוכים – קהילת הזוכים".
הקהילה שלנו בפייסבוק מתעדכנת על בסיס יום יומי ותוכלו למצוא בה פוסטים רבים של מומחים בתחומים שונים שעשויים לעניין אתכם.

הקהילה היא גם המקום של הזוכים להכיר זוכים נוספים, חלקם אף זכו בפרויקט שלכם או נתקלו בסוגיות דומות, להתייעץ ולייעץ האחד לשני בכל שאלה שעולה במהלך המסע לדירה במסגרת הגרלות המדינה לדירה.

למי שטרם זכה או בכלל מתעניין בקניית נדלן בשוק החופשי הקמנו עמוד פייסבוק פתוח בו תוכלו למצוא פוסטים רבים של מומחים בתחומים שונים בנושא נדל״ן למגורים – לאיגוד הזוכים בפייסבוק לחצו כאן.

 

 

 

זוכים ממליצים על איגוד הזוכים

תפריט נגישות