אודות איגוד הזוכים

 

איגוד הזוכים בע"מ הוא מיזם עסקי-חברתי שהוקם על ידי זוכה מחיר למשתכן.

עם הקמתו בשנת 2018, שם לעצמו איגוד הזוכים שתי מטרות מרכזיות:

  1. הקמת קהילת מידע – הנגשת מידע לזוכי מחיר למשתכן, מחיר מטרה ורוכשי דירות כדי לגשר על הפערים בינם לבין הגופים השונים המעורבים בתהליך.
  2. הקמת מועדון עבור זוכי מחיר למשתכן, מחיר מטרה ורוכשי דירות – שיציע לזוכים שירותים ומוצרים שהזוכים צריכים ואשר מותאמים עבורם.

במהלך שנת 2020, לאחר למעלה משנתיים בהן חקרנו את הנושאים הרלוונטיים, קיבלנו אלפי פניות של זוכים, למדנו מה הם פערי המידע הקיימים, באיזה קשיים מרבית הזוכים נתקלים, מהן צמתי ההחלטה הקריטיים לאורך הדרך ובאיזה נקודות נדרש סיוע נוסף, הקמנו עבור זוכי מחיר למשתכן ומחיר מטרה, מוקד טלפוני לליווי והכוונה: 077-9599599.

 

סיפור ההקמה של איגוד הזוכים:

לאחר הזכייה באחת מהגרלות מחיר למשתכן, ולאחר השמחה הראשונית מעצם הזכייה, זוכים רבים מוצאים עצמם מבולבלים, ורגשות השמחה מתחלפות בחששות, תחושת חוסר וודאות ומחסור במידע העשויים להוביל לתסכול רב.

זה בדיוק מה שקרה לאמיר לוזון, מייסד איגוד הזוכים. אמיר ואשתו זכו בתכנית מחיר למשתכן בקריית ביאליק. על אף השמחה הגדולה מעצם הזכייה ומאחר שזו הייתה הפעם הראשונה בחייו שהתעסק עם רכישת דירה, התהליך היה עבורו מלחיץ מאוד מאחר שכמעט ולא הייתה לו עליו שליטה ובגלל פערי המידע בינו כזוכה בפרויקט לבין מובילי הפרויקט והקבלנים הוא הרגיש שעולות אצלו שאלות רבות אבל אין מי שיענה עליהן.

העובדה שעבר את התהליך בעצמו גרמה לאמיר להבין שלזוכי מחיר למשתכן בעצם אין תמיכה בכל התהליך המורכב הזה וקיים צורך להנגשת המידע בצורה פשוטה וברורה שיסייע לזוכים לעבור את התהליך בדרך לדירה משלהם בצורה חלקה יותר.

לשם כך, אמיר חבר ללין שטיינר עגמי (מייסדת קהילת "נשים מדברות > נדל"ן) ויחד הם החליטו להקים את איגוד הזוכים.

 

מטרה ראשונה – מידע וטיפים ייחודיים לזוכי מחיר למשתכן, מחיר מטרה ורוכשי 

 

אתר האינטרנט שלנו

באתר שלנו תוכלו למצוא מידע וטיפים ייחודיים לזוכי מחיר למשתכן, מחיר מטרה ורוכשי דירות שנכתבו על ידי מומחים מכל מיני תחומים, זאת על מנת לנסות לגשר על פערי המידע בינם לבין הגורמים השונים המעורבים בתהליך (הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון, חברות הפיקוח, הבנקים ועוד).

אנחנו מציעים להירשם לעדכונים שלנו ולעקוב אחרי הפעילות שלנו – אנחנו כל העת ממשיכים להעלות לאתר תכנים חדשים, עדכניים וייחודיים לזוכי מחיר למשתכן ומחיר מטרה.

 

 

קהילת הזוכים בפייסבוק

במידה וכבר זכיתם בהגרלה, אתם גם מוזמנים להצטרף לקהילה שלנו בפייסבוק "איגוד הזוכים – קהילת זוכי מחיר למשתכן ומחיר מטרה". הקהילה שלנו בפייסבוק מתעדכנת על בסיס יום יומי ותוכלו למצוא בה פוסטים רבים של מומחים בתחומים שונים שעשויים לעניין אתכם.

הקהילה היא גם המקום של זוכים להכיר זוכים נוספים, חלקם אף זכו בפרויקט שלכם או נתקלו בסוגיות דומות, להתייעץ ולייעץ האחד לשני בכל שאלה שעולה במהלך המסע לדירה במסגרת פרוייקט מחיר למשתכן.

למידע נוסף על הקהילה שלנו לחצו כאן.

 

מטרה שנייה – מועדון לזוכי מחיר למשתכן, מחיר מטרה ורוכשי דירות

מסקר אפיון צרכים של זוכי מחיר למשתכן שערכנו בהשתתפות מאות זוכים, גילינו שזוכים רבים היו שמחים לקבל שירותים ומוצרים ייחודיים שמותאמים לצרכים של זוכי מחיר למשתכן, ובדיוק בשל כך לאחר למעלה שנתיים של פעילות הקמנו מוקד לליווי והכוונה לזוכי מחיר למשתכן, מחיר מטרה ורוכשי דירות.

אנחנו עובדים על זה במרץ.

 

מוקד ליווי והכוונה לרוכשי דירות (טל': 077-9599599)

המוקד הוקם מתוך צורך שהתעורר ומתוך מטרה ללוות את הזוכים ורוכשי הדירות לאורך תהליך רכישת הדירה (משלב הזכייה ועד שלב האכלוס ואף לאחריו) ולשפר את חווית רכישת הדירה.

 

איך אנחנו מתכוונים לעשות זאת?

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, נזהה יחד איתכם את הפרויקט בו רכשתם, נבין באיזה שלב בתהליך אתם נמצאים, מה הלבטים שיש לכם או ההחלטות שקבלתם עד כה ובהתאם למידע זה, המוקד שלנו ידע להכווין אתכם לתכני הקריאה והמדריכים הרלוונטיים עבורכם, ובמידת הצורך יזהה המוקד מי מהספקים שעמם התקשרנו שהכי יתאימו עבורכם למימוש צרכיכם ויקשר ביניכם.

 

רוצים להישאר מעודכנים הירשמו ונשאיר אתכם בעניינים.

לחצו כאן כדי להגיע למועדון הזוכים – מועדון הצרכנות לזוכי מחיר למשתכן ומחיר מטרה.

 

רוצים להישאר מעודכנים הירשמו אלינו בחינם ותקבלו את כל העדכונים!
האם זכית במחיר למשתכן או מחיר מטרה?   
   

 

האנשים שמאחורי איגוד הזוכים

 

אמיר לוזון, נשוי ומתגורר ברמת גן.

אמיר לוזון, נשוי ומתגורר ברמת גן.

אמיר זכה בתכנית מחיר למשתכן ומימש את הזכייה בפרויקט שנבנה בימים אלו בקריית ביאליק.
לאמיר יש ניסיון רב בייזום ובמעורבות במסגרת פרוייקטים חברתיים שונים.
אמיר הוא עו"ד המתמחה בתחום הליטיגציה המסחרית.
אמיר ייסד בהתנדבות את מועדון בוגרי הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית בירושלים.
בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים בלימודי משפטים ומנהל עסקים.
בוגר תואר שני בעסקים, משפט וכלכלה במסגרת התכנית הבינלאומית האירופאית EMLE.

לין שטיינר עגמי, נשואה +1 ומתגוררת בתל-אביב.

לין שטיינר עגמי, נשואה +1 ומתגוררת בתל-אביב.

לין הקימה קהילה שמנגישה את עולמות הנדל"ן לנשים ונותנת במה לנשות מקצוע מהתחום. הקהילה נקראת "נשים מדברות > נדל"ן".
ללין יש ניסיון בתחום מועדוני הצרכנות. היא עבדה בעבר במאמא גורו, מועדון צרכנות לאמהות ובמועדון הייטק-זון, מועדון הצרכנות להייטקיסטים המונה כ-600 חברות הייטק ישראליות.
לין הייתה פעילה כעו"ד בתחום חדלות הפירעון במשך מספר שנים.
בוגרת המכללה למנהל בלימודי משפטים.

 

 

זוכים ממליצים על איגוד הזוכים

*כל האמור באתר זה הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ, אין להסתמך עליו והוא אינו מתיימר להחליף ייעוץ מקצועי ו/או משפטי ו/או ייעוץ פרטני על ידי גורם מתאים. תכנית מחיר למשתכן מתעדכנת ומשתנה מעת לעת, והתכנים באתר לא בהכרח מתעדכנים בקצב זהה. אנו ממליצים לזוכים שלפני נקיטת פעולה כלשהי (או הימנעות מפעולה), יבדקו היטב בעצמם את המידע המפורט ולא יסתמכו על האמור באתר זה.