מי מממן את הפעילות של איגוד הזוכים?

שאלה מצויינת. איגוד הזוכים הוא מיזם עסקי-חברתי. השאיפה היא שפעילות מועדון הצרכנות תממן את הפעילות שלנו. במשך חודשים רבים לא היו לנו מקורות הכנסה. אנחנו פועלים כדי לתת מידע בחינם לזוכים. למשל, המומחים שגייסנו לעניין פועלים ללא שכר, והכסף שהושקע בהנגשת המידע הוא כסף פרטי שאנחנו השקענו מכיסנו. בנוסף, אנחנו פועלים כדי לרכז את כוח

שאלה מצויינת. איגוד הזוכים הוא מיזם עסקי-חברתי. השאיפה היא שפעילות מועדון הצרכנות תממן את הפעילות שלנו. במשך חודשים רבים לא היו לנו מקורות הכנסה.

אנחנו פועלים כדי לתת מידע בחינם לזוכים. למשל, המומחים שגייסנו לעניין פועלים ללא שכר, והכסף שהושקע בהנגשת המידע הוא כסף פרטי שאנחנו השקענו מכיסנו.

בנוסף, אנחנו פועלים כדי לרכז את כוח הקנייה של הזוכים ביחד, כדי להציע לזוכים הטבות והנחות על מוצרים ושירותים שונים. וכמו שאמרנו, הפעילות של המועדון היא שתממן את הפעילות שלנו.

לאחר כשנתיים של פעילות גייסנו כסף מגורמים פרטיים כדי להתרחב ולצמוח.

למידע נוסף על איגוד הזוכים לחץ כאן.

צריכים עזרה או סיוע? צלצלו אלינו: 077-9599599.

אין כל סיבה שלא נקבל הטבות והנחות משמעותיות מספקים ונותני שירותים, ושלא ננצל את הכוח הצרכני שלנו בכדי לקנות ביחד מוצרים ושירותים במחירים שפויים יותר.
מסקר צרכני דירות מגורים שערכנו לאחרונה גילינו שרבים מרוכשי הדירות היו שמחים לקבל הטבות, שירותים ומידע שמותאם לצרכים המאפיינים את הרכישה האישית שלהם.
אנחנו פה כדי לתפור את החליפה המדויקת ביותר עבורכם!

benefits

התכנים לחברי האיגוד מתעדכנים באופן שוטף
הצטרפו אלינו בחינם והישארו מעודכנים

Union registration

תפריט נגישות