מועדון לזוכי מחיר למשתכן – בקרוב

בחודשים הקרובים נשיק מועדון לזוכי מחיר למשתכן שיציע הנחות והטבות על מוצרים ושירותים במיוחד בשבילכם – הירשמו והישארו מעודכנים

צרכנות מחיר למשתכן

במסגרת תכנית "מחיר למשתכן" קיבלנו כולנו הטבה מהמדינה על רכישת הדירה… אבל למה שנמשיך לשלם ביוקר על מוצרים ושירותים נלווים לתהליך הרכישה של דירה? אין כל סיבה ולכן אנחנו מקימים מועדון לזוכי מחיר למשתכן.

אנחנו מאגדים את זוכי מחיר למשתכן לכוח קנייה משמעותי, כדי שנוכל לפנות לספקים, ליצרנים, ליבואנים ולנותני שירותים ולהתמקח עבורכם על המחיר ועל השירות הטוב ביותר שמגיע לכם.

אין כל סיבה שזוגות צעירים כמונו לא יקבלו הטבות והנחות משמעותיות מספקים ומנותני שירותים, ושלא ננצל את הכוח הצרכני שלנו כדי לקנות ביחד מוצרים במחירים שפויים יותר.

מסקר אפיון צרכים של זוכי מחיר למשתכן שערכנו לאחרונה בהשתתפות מאות זוכים, גילינו שזוכים רבים היו שמחים לקבל שירותים ומוצרים ייחודיים שמותאמים לצרכים של זוכי מחיר למשתכן.

כזוכים במחיר למשתכן לא תמיד שירותי ומוצרי המדף שקיימים בשוק החופשי יתאימו לכם ולפעמים השירות או המוצר הנדרשים בכלל לא קיימים. בין אם בגלל שבשוק החופשי הקבלן מספק אותם או בגלל שהצורך נובע מהתנאים הייחודיים של הפרויקטים במסגרת תכנית מחיר למשתכן. לכן, אנחנו עובדים כדי לתפור לכם את החליפה המדויקת ביותר שניתן של שירותים ומוצרים וכמובן לקבל הנחות על אותם שירותים ומוצרים עבור כל קהילת הזוכים שלנו.

כדי להקים מועדון צרכנות במדינת ישראל ולהיות כוח קנייה משמעותי, אנחנו צריכים להגיע למסה קריטית של מצטרפים – וכאן אתם נכנסים לתמונה, הירשמו עוד היום לאיגוד הזוכים, ותזמינו גם את החברים שלכם להירשם, ככל שנהיה רבים יותר, כך הכוח שלנו יהיה חזק יותר.

 

רוצים להישאר מעודכנים הירשמו אלינו בחינם ותקבלו את כל העדכונים!
האם זכית במחיר למשתכן או מחיר מטרה?   
   
*כל האמור באתר זה הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ, אין להסתמך עליו והוא אינו מתיימר להחליף ייעוץ מקצועי ו/או משפטי ו/או ייעוץ פרטני על ידי גורם מתאים. תכנית מחיר למשתכן מתעדכנת ומשתנה מעת לעת, והתכנים באתר לא בהכרח מתעדכנים בקצב זהה. אנו ממליצים לזוכים שלפני נקיטת פעולה כלשהי (או הימנעות מפעולה), יבדקו היטב בעצמם את המידע המפורט ולא יסתמכו על האמור באתר זה.
איגוד הזוכים בע"מ | דוא"ל: zochim@zochim.co.il | כתובת: מנחם בגין 53, תל אביב, ת.ד. 51120 מיקוד 6713812 | טלפון: 077-9599599 | © כל הזכויות שמורות לאיגוד הזוכים בע"מ. אין לצלם / להעתיק / לשכפל או להשתמש בתכנים המופיעים באתר ללא רשות מראש ובכתב מאיגוד הזוכים.