מועדון לזוכי מחיר למשתכן – בקרוב

בחודשים הקרובים נשיק מועדון לזוכי מחיר למשתכן שיציע הנחות והטבות על מוצרים ושירותים במיוחד בשבילכם – הירשמו והישארו מעודכנים

צרכנות מחיר למשתכן

במסגרת תכנית "מחיר למשתכן" קיבלנו כולנו הטבה מהמדינה על רכישת הדירה… אבל למה שנמשיך לשלם ביוקר על מוצרים ושירותים נלווים לתהליך הרכישה של דירה? אין כל סיבה ולכן אנחנו מקימים מועדון לזוכי מחיר למשתכן.

אנחנו מאגדים את זוכי מחיר למשתכן לכוח קנייה משמעותי, כדי שנוכל לפנות לספקים, ליצרנים, ליבואנים ולנותני שירותים ולהתמקח עבורכם על המחיר ועל השירות הטוב ביותר שמגיע לכם.

אין כל סיבה שזוגות צעירים כמונו לא יקבלו הטבות והנחות משמעותיות מספקים ומנותני שירותים, ושלא ננצל את הכוח הצרכני שלנו כדי לקנות ביחד מוצרים במחירים שפויים יותר.

מסקר אפיון צרכים של זוכי מחיר למשתכן שערכנו לאחרונה בהשתתפות מאות זוכים, גילינו שזוכים רבים היו שמחים לקבל שירותים ומוצרים ייחודיים שמותאמים לצרכים של זוכי מחיר למשתכן.

כזוכים במחיר למשתכן לא תמיד שירותי ומוצרי המדף שקיימים בשוק החופשי יתאימו לכם ולפעמים השירות או המוצר הנדרשים בכלל לא קיימים. בין אם בגלל שבשוק החופשי הקבלן מספק אותם או בגלל שהצורך נובע מהתנאים הייחודיים של הפרויקטים במסגרת תכנית מחיר למשתכן. לכן, אנחנו עובדים כדי לתפור לכם את החליפה המדויקת ביותר שניתן של שירותים ומוצרים וכמובן לקבל הנחות על אותם שירותים ומוצרים עבור כל קהילת הזוכים שלנו.

כדי להקים מועדון צרכנות במדינת ישראל ולהיות כוח קנייה משמעותי, אנחנו צריכים להגיע למסה קריטית של מצטרפים – וכאן אתם נכנסים לתמונה, הירשמו עוד היום לאיגוד הזוכים, ותזמינו גם את החברים שלכם להירשם, ככל שנהיה רבים יותר, כך הכוח שלנו יהיה חזק יותר.

 

רוצים להישאר מעודכנים הירשמו אלינו בחינם ותקבלו את כל העדכונים!
האם זכית במחיר למשתכן או מחיר מטרה?   
   

אין כל סיבה שלא נקבל הטבות והנחות משמעותיות מספקים ונותני שירותים, ושלא ננצל את הכוח הצרכני שלנו בכדי לקנות ביחד מוצרים ושירותים במחירים שפויים יותר.
מסקר צרכני דירות מגורים שערכנו לאחרונה גילינו שרבים מרוכשי הדירות היו שמחים לקבל הטבות, שירותים ומידע שמותאם לצרכים המאפיינים את הרכישה האישית שלהם.
אנחנו פה כדי לתפור את החליפה המדויקת ביותר עבורכם!

benefits

התכנים לחברי האיגוד מתעדכנים באופן שוטף
הצטרפו אלינו בחינם והישארו מעודכנים

Union registration

תפריט נגישות